Trening Personalny

Współpracując z nami otrzymujesz gwarancję rzetelności i pełnego profesjonalizmu. W efekcie zebrania w całość doświadczeń trenera, fizjologa, dietetyka i fizjoterapeuty opracujemy dla Ciebie unikatowy, indywidualny i racjonalny plan treningowy.

Zapraszamy do wspólnych treningów »

Trening

Sport Cube fa(s)t burner

Sport Cube fa(s)t burner – to zestaw 12 treningów wraz z spersonalizowaną dietą, gwarantowany efekt: utrata tkanki tłuszczowej.
System treningów sport cube polega na połączeniu autorskiego programu treningu siłowego z jednostkami metabolicznymi w oparciu o najnowszą wiedzę ze świata dietetyki i sportu;
Dodatkowo możliwe jest otrzymanie planu treningu uzupełniającego do realizacji w domu, w klubie, na dworze – gdziekolwiek jesteś. W cenie pakietu karnet open gym.

Sport Cube muscular

Sport Cube muscular – pakiet stworzony z myślą o rozbudowaniu tkanki mięśniowej. Zalecamy minimum 12 jednostek, bo to proces długotrwały, wymagający konsekwencji w żywieniu i treningu oraz mobilizacji, którą gwarantują nasi trenerzy. Budowanie masy mięśniowej warto uzupełnić o suplementację, której rozpiskę otrzymujesz w cenie pakietu wraz z dietą, która stanowi kluczowy element w tej zawiłej układance. W zestawie otrzymasz również podstawowe suplementy i możliwość korzystania z siłowni w ramach karnetu „open gym”. Nasz kompletny, autorski program gwarantuje pełny sukces – jest nadzorowany przez wielokrotnego medalistę mistrzostw Polski w kulturystyce.

Sport Cube fighter

Sport Cube fighter – pakiet dostosowany indywidualnie pod kątem ilości jednostek oraz treści treningowej. Przygotujemy zarówno amatorów jak i profesjonalistów osiągając mistrzowski poziom, co pokazują wyniki naszych podopiecznych. Wraz z nimi zdobyliśmy Mistrzostwo Polski w różnych sztukach walki. Nasze mistrzostwo to Twój cel. SportCube Fighter to specjalnie opracowany program treningowy, w którym kształtujemy wytrzymałość, siłę i moc przy zachowaniu doskonałych wzorców ruchowych w oparciu o specjalny system treningowy „Training For Warriors” .

Sport Cube conditioning

Sport Cube conditioning (triathlon, maratony, biegi z przeszkodami, przygotowanie do jednostek specjalnych) – pakiet treningowy stworzony z myślą o osobach, które chcą stale podnosić swoją wydolność. Wspólnie z trenerem określisz jaki rodzaj wydolności jest dla Ciebie kluczowy, by w oparciu o zindywidualizowany plan treningowy osiągnąć zamierzony cel. Praca nad wydolnością charakteryzuje się różnorodnością treningową, dlatego w pakiecie otrzymujesz dokładnie sprecyzowane jednostki do realizacji w wymiarze indywidualnym oraz treningi uzupełniające z trenerem, podczas których będziemy skupiać się nad poprawą jakości i ekonomii ruchu. W pakiecie otrzymujesz ściśle dostosowany plan dietetyczny, który jest nieodłącznym elementem zapewniającym stały progres. Wg badań naukowych oraz naszego doświadczenia znaczące zmiany fizjologiczne w procesie budowania wydolności zauważalne są po upływie 4-6 tygodni dlatego w pakiecie przygotowujemy plany 6-tygodniowe gwarantując osiągnięcie wyznaczonego celu.

Sport Cube Preseason

Sport Cube Preseason – bądź gotowy i sprawny motorycznie jak nigdy wcześniej, przygotujemy Cię do wymagającego sezonu w lecie, w zimie, a w zasadzie przez cały rok; nasz system treningowy przygotowany przez specjalistów od przygotowania motorycznego oraz fizjoterapeutę gwarantuje osiągnięcie optymalnej formy poprzez zminimalizowanie ryzyka urazów w trakcie wykonywania specyficznych czynności ruchowych oraz przywrócenie i utrwalenie poprawnych wzorców ruchowych. Po 16 jednostkach treningowych gwarantujemy efekt jakości ruchu.

Sport Cube Workshop

Sport Cube Workshop – nasza wyspecjalizowana kadra przeprowadzi dla Ciebie szkolenia oraz warsztaty opierając się na swoim bogatym doświadczeniu oraz najnowszych badaniach. Prowadzimy szkolenia w centrum Sport Cube lub też przyjedziemy do Twojego klubu i podniesiemy kwalifikacje Twojej kadry trenerskiej lub/i zawodniczej.

Wyższa Forma Treningu

Zapraszamy do SportCube

Strzegomska 141/145
Wrocław

502 492 577